Zilveren zijden kussensloop highlighting mode 22mm dubbelzijdig
| JXSPE22-004 | |
| Zilveren zijden kussensloop Highlighting Fashion 22mm dubbelzijdig | |
| Zilveren zijden kussensloop Highlighting | |
| Merknaam: | Jiaxin Zijde |
| Model nummer: | JXSPE22-004 |
| Materiaal: | Geweven Stof, 100% Satijn Zijde, 16/19/22/25/30mm Zijde |
| Certificering: | OEKO TEX -100 / 6A (de beste graad) |
| Stof afwerking: | Effen kleur / Print / Borduurwerk / Sandwash |
| stijl: | Dubbelzijdige zijde met envelopuiteinde |
| Kleur/Patroon: | Solide of aangepast |
| Gelaatstrek: | Duurzaam, Luchtdoorlatend, Anti-rimpel |
| Seizoen: | Het hele seizoen |
| Ruimte: | Slaapkamer |
| Ontwerpen: | Accepteer aangepaste ontwerpen |
| Logo: | Accepteer aangepast logo |
| Grootte: | 51 * 76cm of aangepast |
| Huidtype: | Alle huidtypes |
| Gebruiken: | Hotel, Thuis, Ziekenhuis |
| Moq: | 1 stuks |
| Voorbeeld doorlooptijd: | 3 dagen |
16/19/22/25/30mm zijde geeft je een frisse look.
Zacht en zacht voor je haar
Helpt vocht in je huid vast te houden, minimaliseert rimpels
Afgewerkt met een envelopsluiting, blijft de hele nacht hard aan het werk
Toon je persoonlijke slaapstijl bij elke kleur
Sterk aanbevolen door schoonheidsexperts
Alle Jiaxin Silk kussenslopen zijn gemaakt van 6A hoogste kwaliteit lange vezel moerbei zijde, met een dikte van 16/19/22/25/30 MOMME, en handhaven de strengste kwaliteitsrichtlijnen, met inbegrip van niet-giftige kleurstoffen.
Mulberry zijden stof Pillow Covers voelen koeler aan op je huid in de zomer en warmer in de winter en helpen je om de ultieme goede nachtrust te krijgen. Zijden kussensloop is een van de beste investeringen die u kunt doen in de algehele gezondheid en het welzijn.
Goede dingen hebben zorgvuldige zorg nodig, vermijd gewelddadige reiniging, wrijving en draaien, wat gemakkelijk zal leiden tot ontbinding tot eiwitvezels van kussenslopen. We raden aan om een tweede te kopen, als back-up bij het wassen van de andere, voor op reis of als cadeau voor uw familie of vrienden.


















Populaire tags: zilveren zijden kussensloop met de nadruk op mode 22mm dubbelzijdig, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen















