Zijden kussenslopen standaard maat 16/19/22/25/30 mm
| JXSPZ16-002 | |
| Zijden kussenslopen standaard maat 16/19/22/25/30mm 51*76cm | |
| 100% kussenslopen standaard maat | |
| Merknaam: | Jiaxin zijde |
| Modelnummer: | JXSPZ16-002 |
| Materiaal: | Geweven stof, 100% satijnzijde, 16/19/22/25/30 mm zijde |
| Certificering: | OEKO TEX -100/6A (de beste kwaliteit) |
| Stof Afwerking: | Effen kleur / Print / Borduurwerk / Sandwash |
| stijl: | Dubbelzijdige zijde met onzichtbare rits |
| Kleur/patroon: | Solide of Aangepast |
| Voorzien zijn van: | Duurzaam, Luchtdoorlatend, Anti-rimpel |
| Seizoen: | Hele seizoen |
| Kamerruimte: | Slaapkamer |
| Ontwerp: | Accepteer aangepaste ontwerpen |
| Logo: | Aangepast logo accepteren! |
| Maat: | 51*76cm of aangepast |
| Huid type: | Alle huidtypes |
| Gebruiken: | Hotel, Thuis, Ziekenhuis |
| MOQ: | 1 stuk |
| Steekproefdoorlooptijd: | 3 dagen |
100 NACHT GARANTIE
Ademend en antistatisch zorgt voor een uitstekende slaapervaring.
NATUURLIJK MATERIAAL
Zijden kussenslopen zijn van nature hypoallergeen, dus ze voorkomen de vorming van huisstofmijt, schimmel, schimmel en andere allergenen
SCHOONHEIDSGEHEIM
bewaken uw schoonheid en comfort, anti-aging en anti-rimpel. de huid ziet er gerevitaliseerd uit en voelt gerevitaliseerd aan
GRATIS KAPSALON
Zacht en soepel: de wrijvingscoëfficiënt voor het menselijk lichaam is de laagste van alle vezels. ze verminderen de hoeveelheid breuk die je krijgt als je op je kussen beweegt terwijl je slaapt, wat zorgt voor gladder, gezonder en het beste glanzende haar.
TEMPERATUURREGELAAR
Het houdt je koel in de zomer en warm in de winter.
HANDWAS AANBEVOLEN:
Goede dingen hebben zorgvuldige zorg nodig, vermijd gewelddadige reiniging, wrijving en draaien, wat gemakkelijk zal leiden tot ontbinding tot eiwitvezels van kussenslopen. We raden aan om een tweede te kopen, als back-up bij het wassen van de andere, voor op reis of als cadeau voor je familie of vrienden.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, opgericht in 1984, een toonaangevende onderneming in de zijde-industrie. Gelegen in Jiaxing City, al meer dan 2000 jaar bekend als de zijdestad uit de oudheid.
★Klanten in meer dan 70 landen
★Meer dan 100 hectare productiebases
★Eigen coconproductiefabriek
★Eigen weef- en verffabriek
★Eigen kleding, beddengoed, mode-accessoire fabriek
★Personeel meer dan 3000
We hopen de schoonheid voor onze klanten te creëren met onze superieure moerbeizijde. Combinatie van gezondheid, zachtheid, huidverzorging, glans en mode.

We hebben ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS en andere internationale certificaten voor verschillende marktvereisten verkregen.





Populaire tags: Zijden kussenslopen standaard maat 16/19/22/25/30mm, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen















