Aangepaste 100% zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm
| JXSPZ16-001 | |
| 51 * 66cm aangepaste zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm met rits op dan dubbelzijdige zijde | |
| 100% Mulberry Silk Satijn Kussensloop Custom Luxury | |
| Merknaam: | Jiaxin Zijde |
| Model nummer: | JXSPZ16-001 |
| Materiaal: | Geweven Stof, 100% Satijn Zijde, 16/19/22/25/30mm Zijde |
| Certificering: | OEKO TEX -100 / 6A (de beste graad) |
| Stof afwerking: | Effen kleur / Print / Borduurwerk / Sandwash |
| stijl: | Dubbelzijdige zijde met onzichtbare rits |
| Kleur/Patroon: | Solide of aangepast |
| Gelaatstrek: | Duurzaam, Luchtdoorlatend, Anti-rimpel |
| Seizoen: | Het hele seizoen |
| Ruimte: | Slaapkamer |
| Ontwerpen: | Accepteer aangepaste ontwerpen |
| Logo: | Accepteer aangepast logo |
| Grootte: | 51 * 66cm of aangepast |
| Huidtype: | Alle huidtypes |
| Gebruiken: | Hotel, Thuis, Ziekenhuis |
| Moq: | 1 stuks |
| Voorbeeld doorlooptijd: | 3 dagen |
HOUD HET HAAR GLANZEND EN GLAD
Deze zijden kussenslopen helpen bij het pluizen en ruwen van de cuticula op elke haartextuur, het haar breekt niet gemakkelijk. Bovendien helpt deze zijden kussensloop om fragiele wimpers intact te houden, wat vooral handig kan zijn voor degenen die wimperextensions dragen.
GEWELDIG VOOR JE GEZICHT EN HUID
Zijden materialen voelen zacht aan en laten je gezicht tegen kussenslopen glijden, de huid kan bewegen zonder wrijving en de temperatuurregulerende eigenschappen helpen je huid zijn vocht te behouden.
BEIDE ZIJDEN 16/19/22/25/30 MOMME ZIJDE
Jiaxin Zijden Kussenslopen zijn gemaakt van uitstekende 16/19/22/25/30 momme zijden stof, beide zijden zijn 100% zijde. Zijdevezels bevatten eiwitten die helpen om je huid vochtig te maken en het haar blijft glanzend, wat gunstig is voor je geest voor een goede nachtrust.
VERBORGEN RITSSLUITING
Het versterkte verborgen ritsontwerp (de rits neemt een vergelijkbare kleur aan) zorgt voor een naadloze look en feel, grote openingen waardoor het gemakkelijk is om de kussensloop in te brengen en te verwijderen. Al onze zijden kussenslopen worden één voor één gecontroleerd om ervoor te zorgen dat ze voldoen aan de hoogste kwaliteits- en duurzaamheidsnormen.
HANDWAS AANBEVELEN
Goede dingen hebben zorgvuldige zorg nodig, vermijd gewelddadige reiniging, wrijving en draaien, wat gemakkelijk zal leiden tot ontbinding tot eiwitvezels van kussenslopen. We raden aan om een tweede te kopen, als back-up bij het wassen van de andere, voor op reis of als cadeau voor uw familie of vrienden.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP, LTD
JIAXIN SILK, opgericht in 1984, een toonaangevende onderneming in de zijde-industrie. Gelegen in Jiaxing City, bekend als de zijde stad uit de oudheid voor meer dan 2000 jaar.
★Klanten in meer dan 70 landen
★Meer dan 100 hectare productiebasis
★Eigen cocon productiefabriek
★Eigen weef- en verffabriek
★Eigen kleding, beddengoed, mode accessoire fabriek
★Personeel meer dan 3000
We hopen de schoonheid voor onze klanten te creëren met onze ultieme moerbeizijde. Combinatie van gezondheid, zachtheid, huidverzorging, shining en mode.

We hebben ISO / BSCI / SMETA / OEKO-TEX / GRS / GOTS en andere internationale certificaten voor verschillende marktvereisten verkregen.





Populaire tags: Aangepaste 100% zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen














