Satijnen zijden kussensloop koeling 19 mm beide zijden
Er zijn verschillende schoonheidsproducten die hun magie beloven terwijl we slapen, maar een tip die we ten zeerste aanbevelen, is onze hoogwaardige zijden satijnen kussensloop. Deze hoogglanzende stoffen kunnen wonderen doen voor zowel je haar als je huid en slapen op de juiste kussensloop kan het verschil betekenen tussen gezonde en glanzende lokken, of doffe beschadigde huid en een doffe, slappe huid of een stevige huid en stralend.
GEZONDHEIDSVOORDELEN van Jiaxin Silk-kussensloop: 100% pure moerbeizijde is getest en het is bewezen dat het rimpels voorkomt, de slaaptemperatuur reguleert en haarbeschadiging beschermt& vocht vasthouden.
Gemaakt van premium satijnzijde, glad oppervlak, geeft je een zachte, zachte aanraking.
Ademend en, het zal u onvergelijkbaar genot brengen, u zult zich comfortabel en ontspannen voelen.
Duurzaam en hebben een lange levensduur, gemakkelijk te onderhouden.
Het is geweldig om u te helpen uw slaapkamer te upgraden.
Zeer gemakkelijk schoon te maken en snel droog.
| JXSPE19-001 | |
| Satijnen zijden kussensloop koeling 19 mm aan beide zijden | |
| 100% satijnen zijden kussenslopen envelop end | |
| Merknaam: | Jiaxin zijde |
| Modelnummer: | JXSPE19-001 |
| Materiaal: | Geweven stof, 100% satijnzijde, 16/19/22/25/30 mm zijde |
| Certificering: | OEKO TEX -100/6A (de beste kwaliteit) |
| Stof Afwerking: | Effen kleur / Print / Borduurwerk / Sandwash |
| stijl: | Dubbelzijdige zijde met envelop uiteinde |
| Kleur/patroon: | Solide of Aangepast |
| Voorzien zijn van: | Duurzaam, Luchtdoorlatend, Anti-rimpel |
| Seizoen: | Hele seizoen |
| Kamerruimte: | Slaapkamer |
| Ontwerp: | Accepteer aangepaste ontwerpen |
| Logo: | Aangepast logo accepteren! |
| Maat: | 51*66cm of aangepast |
| Huid type: | Alle huidtypes |
| Gebruiken: | Hotel, Thuis, Ziekenhuis |
| MOQ: | 1 stuk |
| Steekproefdoorlooptijd: | 3 dagen |












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP., LTD.
JIAXIN SILK, opgericht in 1984, een toonaangevende onderneming in de zijde-industrie. Gelegen in Jiaxing City, al meer dan 2000 jaar bekend als de zijdestad uit de oudheid.
★Klanten in meer dan 70 landen
★Meer dan 100 hectare productiebases
★Eigen coconproductiefabriek
★Eigen weef- en verffabriek
★Eigen kleding, beddengoed, mode-accessoire fabriek
★Personeel meer dan 3000
We hopen de schoonheid voor onze klanten te creëren met onze superieure moerbeizijde. Combinatie van gezondheid, zachtheid, huidverzorging, glans en mode.

We hebben ISO/BSCI/SMETA/OEKO-TEX/GRS/GOTS en andere internationale certificaten voor verschillende marktvereisten verkregen.





Populaire tags: satijnen zijden kussensloop koeling 19 mm beide zijden, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen















