Witte zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm met rits
| JXSPZ22-003 | |
| 51*91cm witte zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm met rits op dan dubbelzijdige zijde | |
| Witte zijde satijnen kussensloop Luxe | |
| Merknaam: | Jiaxin Zijde |
| Model nummer: | JXSPZ22-003 |
| Materiaal: | Geweven Stof, 100% Satijn Zijde, 16/19/22/25/30mm Zijde |
| Certificering: | OEKO TEX -100 / 6A (de beste graad) |
| Stof afwerking: | Effen kleur / Print / Borduurwerk / Sandwash |
| stijl: | Dubbelzijdige zijde met onzichtbare rits |
| Kleur/Patroon: | Solide of aangepast |
| Gelaatstrek: | Duurzaam, Luchtdoorlatend, Anti-rimpel |
| Seizoen: | Het hele seizoen |
| Ruimte: | Slaapkamer |
| Ontwerpen: | Accepteer aangepaste ontwerpen |
| Logo: | Accepteer aangepast logo |
| Grootte: | 51 * 91cm of aangepast |
| Huidtype: | Alle huidtypes |
| Gebruiken: | Hotel, Thuis, Ziekenhuis |
| Moq: | 1 stuks |
| Voorbeeld doorlooptijd: | 3 dagen |
100 NACHTEN GARANTIE
Ademend en antistatisch brengen je een uitstekende ervaring om te slapen.
GEWELDIG VOOR JE GEZICHT EN HUID
Zijden materialen voelen zacht aan en laten je gezicht tegen kussenslopen glijden, de huid kan bewegen zonder wrijving en de temperatuurregulerende eigenschappen helpen je huid zijn vocht te behouden.
HOUD HET HAAR GLANZEND EN GLAD
Deze zijden kussenslopen helpen bij het pluizen en ruwen van de cuticula op elke haartextuur, het haar breekt niet gemakkelijk. Bovendien helpt deze zijden kussensloop om fragiele wimpers intact te houden, wat vooral handig kan zijn voor degenen die wimperextensions dragen.
NATUURLIJK MATERIAAL
Zijden kussenslopen zijn van nature hypoallergeen, dus ze voorkomen ophoping van huisstofmijt, schimmels, schimmels en andere allergenen
HANDWAS AANBEVELEN
Goede dingen hebben zorgvuldige zorg nodig, vermijd gewelddadige reiniging, wrijving en draaien, wat gemakkelijk zal leiden tot ontbinding tot eiwitvezels van kussenslopen. We raden aan om een tweede te kopen, als back-up bij het wassen van de andere, voor op reis of als cadeau voor uw familie of vrienden.
VERBORGEN RITSSLUITING
Het versterkte verborgen ritsontwerp (de rits neemt een vergelijkbare kleur aan) zorgt voor een naadloze look en feel, grote openingen waardoor het gemakkelijk is om de kussensloop in te brengen en te verwijderen. Al onze zijden kussenslopen worden één voor één gecontroleerd om ervoor te zorgen dat ze voldoen aan de hoogste kwaliteits- en duurzaamheidsnormen.












ZHEJIANG JIAXIN SILK CORP, LTD
JIAXIN SILK, opgericht in 1984, een toonaangevende onderneming in de zijde-industrie. Gelegen in Jiaxing City, bekend als de zijde stad uit de oudheid voor meer dan 2000 jaar.
★Klanten in meer dan 70 landen
★Meer dan 100 hectare productiebasis
★Eigen cocon productiefabriek
★Eigen weef- en verffabriek
★Eigen kleding, beddengoed, mode accessoire fabriek
★Personeel meer dan 3000
We hopen de schoonheid voor onze klanten te creëren met onze ultieme moerbeizijde. Combinatie van gezondheid, zachtheid, huidverzorging, shining en mode.

We hebben ISO / BSCI / SMETA / OEKO-TEX / GRS / GOTS en andere internationale certificaten voor verschillende marktvereisten verkregen.





Populaire tags: Witte zijden kussensloop luxe 16/19/22/25/30mm met rits, China, leveranciers, fabrikanten, fabriek, aangepast, groothandel
Misschien vind je dit ook leuk
Aanvraag sturen















